czwartek, 12 maja 2011

Dzień otwarty

Dzień otwarty.

Dnia 28 marca 2011r. nasza szkoła miała przyjemność zorganizować dzień otwarty, na którym przyszli absolwenci szkół podstawowych mogli zapoznać się z ofertą przygotowaną na rok szkolny 2011/2012. W godzinach 17.30-19.00 można było nas odwiedzić.
Jak zawsze staraliśmy się zapewnić naszym gościom miłą i przyjazną atmosferę. Pani Dyrektor zapoznała rodziców z wymaganiami szkoły. Mieli oni też okazję porozmawiać z nauczycielami czy z przyszłymi wychowawcami klas. Uczniowie klas 2b i 3b nadzorowali wszystko i pilnowali by wszystko szło sprawnie, oprowadzali po budynku pokazując poszczególne elementy takie jak sala gimnastyczna, siłownia, sala biologiczna czy sale językowe.
Mamy nadzieję, że opowieści o szkole zachęcą szóstoklasistów do nauki w Gimnazjum nr 27. Osoby, które nie były obecne na dniu otwartym mogą zapoznać się z ofertą na stronie naszej szkoły ( www.gimnazjum27.edupage.org ) w zakładce "rekrutacja".

Planowane oddziały na rok szkolny 2011/2012:

1. Klasa sportowa z obowiązkowym językiem angielskim oraz dodatkowym obowiązkowym niemieckim. 10 godzin wychowania fizycznego w tygodniu.
2. Klasa dwujęzyczna z rozszerzonym angielskim oraz dodatkowym obowiązkowym niemieckim. 5 godzin języka angielskiego w tygodniu, część przedmiotów nauczana dwujęzycznie (po polsku i po angielsku)
3. Klasa ogólna z obowiązkowym językiem angielskim i francuskim.
4. Klasa ogólna z obowiązkowym językiem angielskim i niemieckim.

Terminarz i podanie są dostępne do pobrania na stronie internetowej.